Intencje mszalne

Cieszymy się, że pamiętacie Państwo o nas i naszych współbraciach pracujących na misjach, przekazując intencje Mszy Świętych Indywidualnych – Zwykłych i Okolicznościowych.

Przyjmując taką intencje, Księża Werbiści zobowiązują się, że jeden z kapłanów odprawi jednorazowo Mszę świętą tylko w tej intencji. Warto pamiętać, że z duchowego punktu widzenia najważniejsza jest intencja ofiarodawcy, natomiast mniej istotny jest fakt, kiedy zostanie ona odprawiona. Bóg, który zna serce ludzkie, wie już w momencie podjęcia decyzji o zamówieniu intencji, że pragniemy Go uwielbiać i prosić o potrzebne łaski.

Jest nam miło, że chcecie Państwo, aby nasi misjonarze, odprawiali Wasze intencje mszalne. Dziękujemy z całego serca za wyrozumiałość, że nie mogą to być intencje terminowe, ze względu na odległość, trudno dostępne miejsca i specyfikę misyjnej pracy.

UWAGA!

Zamówione Msze Święte są odprawiane w najbliższym możliwym terminie. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu odprawienia Mszy św., gdyż zamawiane intencje wraz z ofiarami przekazywane są na misje, jako wsparcie dla naszych misjonarzy.
– Więcej informacji w sekcji Pytania i odpowiedzi –

Wysokość ofiary za zamówioną intencję wynosi minimum 40 zł.

Intencje Mszalne

Jest to typowa intencja, którą znamy z naszych parafii. W tym przypadku możemy zamówić dowolną intencję, także za grupę osób, intencję dziękczynną lub z prośbą o potrzebne łaski lub np. z okazji jakiegoś wydarzenia. UWAGA! Intencje mszalne nie są zamawiane na konkretny termin, ale zostaną odprawione w najbliższym możliwym terminie.